Başkan Doğan’dan “Elazığspor Taraftarına Jest”

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Birevim Elazığspor – Osmanlıspor müsabakası için taraftar gruplarına 4 adet otobüs tahsis etti.

Başkan Doğan’dan  “Elazığspor Taraftarına Jest”

Aynı zamanda iyi bir Elazığspor taraftarı olan Başkan Doğan, 19 Nisan Cuma günü Malatya’da gerçekleşecek olan müsabaka öncesinde Elazığspor taraftarına jest yaparak taraftar gruplarının Mollakendi Belediyesi Otobüsleri tarafından karşılaşmaya götürüleceğini kaydetti.

DOĞAN: ELAZIĞSPOR’UMUZUN GALİP GELMESİ TEK TEMENNİMİZDİR

Elazığspor’un karşılaşmadan galip gelmesi için takıma başarılar dileyen Başkan Mehmet Enis Doğan, “Birevim Elazığspor – Osmanlıspor karşılaşması öncesinde taraftar gruplarımızın Malatya’ya götürülmesi adına bizler de karınca kararınca üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek istedik. Bu kapsamda Mollakendi Belediyemize ait 4 otobüsü taraftarımıza tahsis ettik. 19 Nisan Cuma günü saat 19’da oynanacak olan müsabakada Elazığspor’umuzun galip gelmesi tek temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle takımımıza başarılar diliyor, bundan sonra da Elazığspor için elimizden gelen gayreti sarf edeceğimizi belirtmek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 2 yıl Önce

ÜLKEDE EKONOMİK SIKINTI VAR BÜTÜN KURUMLAR TASARRUF YAPILACAĞINDAN BAHSEDİYOR, MOLLAKENDİ BELDE BAŞKANI DAR GELİRLİ BELDENİN, HALKIN PARASIYLA HALKA HİZMET EDECEĞİNE ELAZIĞSPOR MAÇI İÇİN 4 ADET OTOBÜS TAHSİS EDİYOR. BABASININ MALI GİBİ. OH NE ALA MEMLEKET. DEVLETİN MALI DENİZ YİYİNNNN

Hilmi
Hilmi @23 - 2 yıl Önce

Halka bedava çorba , kömür dağıtılınca hizmet, spor aktivitesi için tahsis edince hizmet değilmi? Belediyelerin sosyal sorumluluk çerçevesinde tanıtımın lokomotifi olan sporu desteklemesi de çok doğrudur. Tebrikler Başkana

Oktay
Oktay @23 - 2 yıl Önce

Ekonomik krizi CHP mi yaptı? oy verdiğin partiye git söyle ekonomik kriz var söyle niye tasarruf etmiyosunuz falan söyle.halkın verdiği vergi,yine halka otobüs tahsis edilerek hizmet edilerek geri dönüyor.zoruna giden ne?

Büyük başkan
Büyük başkan - 2 yıl Önce

Elazığ sizin gibi başkanlarla çağ atlayacaktır

23 E Cevap
23 E Cevap - 2 yıl Önce

23 Rumuzu ile yorum yapan öküzün önde gideni cebinden kaç lira eksiliyor o otobüsler Malatya ya gidince. Sen o 23 ü ağzına bile alma deyyus.

23
23 @23 E Cevap - 2 yıl Önce

senin gibi deyyuslar yüzünden memleket bu halde şerefsiz yalaka p... öküzlüğün baban seni yaparken en büyüğünü yapmış

yunus
yunus - 2 yıl Önce

Elazığspor stratejik hata yaptı.1-kayyum zamanı gösterilen dayanışma çok önceden gösterilseydi takım ilk 6 ya oynuyordu.2-stad yıkımı zamanlaması açısından en önemli hataydı yaz sezonunda yıkılabilirdi. BU HATALARI FARKEDEMEYEN NE KADAR ELAZIĞLI VARSA 'TOPUNUN CANI CEHENNEME...'

SIRADAKİ HABER

banner7