Başkan Evsen, “Mağduriyetler Kaderimiz Olmasın”

Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Ferhat Evsen sel felaketi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası olarak yaşanan bu vahim süreçte zarar gören vatandaşlara ve esnaflarımıza kamunun acil desteğini talep ediyoruz” dedi.

Başkan Evsen, “Mağduriyetler Kaderimiz Olmasın”

Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Ferhat Evsen, Elazığ’da iki gündür meydana gelen sağanak yağışlar ve akabinde etkili olan sel felaketi sonrası açıklamalarda bulundu.

Evsen, sel felaketinden kaynaklı hasar tespitleri yapılarak mağduriyetlerin giderilmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Evsen, Elazığ’da altyapının yetersiz olduğunu belirterek sorunların kalıcı olarak çözülmesini talep etti.

EVSEN: SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA HAREKET EDİLMESİ ŞARTTIR

Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Ferhat Evsen, “Son iki gündür yağan yağmurda Elazığ merkezde yolların göle dönmesi, henüz yeni yapılmalarına rağmen köprülü geçiş güzergâhlarının suyla dolması ve bu alt geçitlerde araçların suda kaybolması,  birçok evin ve işyerinin su baskınına uğraması da göstermiştir ki ilimizde büyük bir altyapı sorunu var. Bu durum ilimizin alt yapısının ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tekrardan yapılmasını zorunlu hale getirmiştir. Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası olarak yaşanan bu vahim süreçte zarar gören vatandaşlara ve esnaflarımıza kamunun acil desteğini talep ediyoruz. Bunun için bir kriz masasının oluşturulması ve sorunların çözümü noktasında hareket edilmesi şarttır” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kahvecilik haramdır
Kahvecilik haramdır - 2 hafta Önce

Haramın başkanı olur mu???

Çaycı
Çaycı - 2 hafta Önce

Kahveci başı,sana mı düştü butün esnaflar adına konuşmak.Cahil dangalak haddini bil .Reklamdan nereye varacaksin,bre .

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117