Başkan Gülyüz, “Tam Kapanmayı Esnafımız Kaldıramaz”

El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz, 29 Nisan Perşembe günü saat 19.00’dan başlayıp 17 Mayıs Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek tam kapanmayı esnafın kaldıramayacağını söyledi.

Başkan Gülyüz, “Tam Kapanmayı Esnafımız Kaldıramaz”

El-Aziz Emlakçılar Derneği Başkanı Nuri Gülyüz yaptığı açıklamada “Devletimiz, esnafımızdan BAĞKUR, sigorta, vergi almasın. Esnafımızın kullandığı tüm krediler ertelensin” dedi.

GÜLYÜZ: PANDEMİ SÜRECİNDE EN ÇOK ESNAFIMIZ ETKİLENDİ

ELZEMDER Başkanı Nuri Gülyüz, “Biz esnaflar, deprem sonrası ve pandemi sürecinde mağdur olduk. Tamam, aslında ülke olarak pandemi den etkileniyoruz. Tabi ki önce sağlık ama esnaf dükkanı kapalı olmasına rağmen BAĞKUR sigorta ve gelir elde edemediği halde gelir vergisi ödüyor. Hem esnaf zor durumda hem de vatandaşımız, günlük yevmiye ile çalışıp gün kazanıp gün yiyen fakirin fukaranın Allah yardımcısı olsun. Covid 19; esnafı, fakiri, garibanı, yoksulu evlerine koymaklamı geçecek. Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir hadisi şerifini tüm halkımıza ve yetkililerimize hatırlatmak istiyorum. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve memurlarımız maaş almasınlar. Gelsinler bir aylık maaşlarını dışarı çıkamayan garibana, fakir fukaraya ve işletmesi kapalı zor durumda esnafımıza versinler. Devletimiz, esnafımızdan BAĞKUR, sigorta, vergi almasın. Esnafımızın kullandığı tüm krediler ertelensin. İşte o zaman Covid 19 ile hep birlikte mücadele etmiş oluruz. Bir Elazığ atasözü derki, öyle kuru kuruya gadan alam demekle geçmez bu Covid 19 salgını. Tüm esnafımızın Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 3 hafta Önce

O alınan krediler nereye gitti.hangi esnaf taş üstüne taş koydu.

can23
can23 - 3 hafta Önce

seni takan kim tayyip bu tayyip anasını boyar babasına satar

Gakgo
Gakgo - 3 hafta Önce

Memur niye bir aylık maaşından vazgeçsin oda ev geçindiriyor.Konusmus ama bos konusmus

Esnafff
Esnafff - 3 hafta Önce

La baskan Bırak yalakalıgı Senın devletin bizi esnaf olarak unutmuş hadi 17 yedi gün kapanıyor 1 ay bağkurumuzu almasın görelım

sallih
sallih - 3 hafta Önce

Elazığ'da esnaf var mı ki?

Salih
Salih - 3 hafta Önce

Elazığ esnafı zengindir. Hiç tesir etmez. Asıl mağdur işçilerdir.

Cehalete bak
Cehalete bak - 3 hafta Önce

Elazığ esnafından zorda kaldıkça bir çöp almayacaksın, adama bakya memur maaş almasınmış senin keyfine göre galba...fahiş fiyatla mal satacaksınız ozaman peydigsmberimizin hadisini hatırlamayacaksınız.. Esnaf zorda değil çokmazı zorda , esnafın kazandığını kim kazanıyor acaba.

SIRADAKİ HABER

banner103