Başkan Selçuk Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi! “Ben Görevimin Başındayım”

Tetiş Yapı Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığspor tesislerinde basın açıklaması düzenledi. Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk basın açıklamasında, “Ben görevimin başındayım” dedi.

Başkan Selçuk Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi! “Ben Görevimin Başındayım”

Elazığspor Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Başkan Öztürk görevinin başında olduğunu ve istifa konusunun gündemlerinde olmadığını açıkladı.

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk’ün açıklaması şöyle:

Ben öncellikle 3. Lige düşmemizde bize gönül veren yüreklerini açan bize inan taraftarlarımızdan hemşehirlerimizden özür diliyorum. Bu ligde oynamayı istemeyecek en baştaki kişi benimdir. Çünkü bu kulübün başında benim. 2 buçuk yıla yakındır bir mücadele verdik. Ciddi bir mücadele verdik. Ama sonuçta ikili averaj ile maalesef kümeye düştük. Bir gol ile kümeye düştük.

Burada en çok içi yanan en üzülen bu kulübün başkanı olarak benim. Ben kendi payıma düşen özrü diliyorum inşallah beni affedeler ama insanlarda kendi payına düşen özrü dilemeli. Ben buraya geldiğimiz noktadan biraz geriye gitmek istiyorum. Niye bu duruma düştük? Ben yapılanları inkâr etmem. Bana verilen sözlerin de yerine getirilmediğini ifade ederim. 2,5 yıldır hiçbir eleştiride bulunmadım. Hep olumlu yönden baktık.  İstifa konusuda gündemimizde yok
 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2021, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bırakma Sakın
Bırakma Sakın - 1 ay Önce

Adam kulübü geçim kaynağı yapmış dükkanı kapatana kadar bırakmaz.

Mustafa PARMAKSIZ
Mustafa PARMAKSIZ - 1 ay Önce

Şehirlerin futbol kulüpleri o şehrin önemli organizasyonu ve spor kuruluşudur. Bu adamın profiline, beden diline, konuşma uslubuna bakıyorum gerçekten Elazığ a yakışmıyor. Tam sokak kabadayısı, kahvehane veya mekan ağzı ve uslubu. Kendisini sürekli merkeze alıp ben,benim gibi kelimelerle sürekli cümle kuruyor. Çek git kardeşim sakız gibi yapışmışsın. Belediyenin işi gücü yok sana durmadan para verecek. Belediyenin böyle bir sorumluluğu yok. Başkan doğru söylemiş. Garip gurabanın hakkını yiyorsunuz

Selçuk Kaleye Müslüm Gol Gol Gol
Selçuk Kaleye Müslüm Gol Gol Gol - 1 ay Önce

Yav ne utanmaz,arlanmaz,omurgasız,karaktersiz,haysiyetsiz adamsın sen Selçuk Öztürk.Hiç mi gururun yok?

Xx
Xx - 1 ay Önce

Bu adamdan kurtuluş yok

elz
elz @Xx - 1 ay Önce

Elazığspor yarayı yemiş.

Muhammet
Muhammet - 1 ay Önce

Gel de sahipsiz Elazığ deme. Adam! süper ligde oynayan Koskoca Elazığ sporu yok etti, kimse halen hesap sormuyor şehir kendi takımına sahip çıkıp Hesap sormuyor. Adam! halen sömürecem diyor.

Mehmet
Mehmet - 1 ay Önce

Senden bir cacık olmaz baskan

Pazarcı Cengiz
Pazarcı Cengiz @Mehmet - 1 ay Önce

Ne cacığı adam koca memleketi hıyar zannediyor

Turgay yılmaz
Turgay yılmaz - 1 ay Önce

Bu adamın toplantısına giderek
Adamın degerli olduğunu hisdttiriyorsunuz.

gakgo
gakgo - 1 ay Önce

ne elazığspor sevdasıymış bee


SIRADAKİ HABER

banner103