Başkan Şerifoğulları Saha Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte şehir genelinde devam eden ulaşım, altyapı, çevre ve temizlik çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları Saha Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi kısıtlama tedbirlerinin uygulandığı günlerde şehir genelinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları da başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte şehir genelinde devam eden ulaşım, altyapı, çevre ve temizlik çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunarak çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Başkan Şerifoğulları Belediye ekipleri tarafından şehir genelinde sürdürülen çalışmalara ilişkin denetimleri kapsamında Ulukent ve Kırklar Mahallesi için büyük önem taşıyan Ulukent Mahallesi Tahir Şaşmaz Caddesi üzerinde devam eden altyapı çalışmasına ilişkin de incelemelerde bulundu.

Çalışmalar kapsamında toplam 2.200 metre uzunluğundaki yağmurlama kolektör hattı döşeme çalışması tamamlandı. Yolun her iki tarafında toplam 4.400 metre uzunluğundaki su şebeke hattı yenileme çalışması ise tamamlanma aşamasına getirildi.

Devam eden çalışmaların tamamlanmasıyla yağmurlama hattı bulunmayan bölgede yağış sonrası oluşan su baskınlarının önüne geçilmiş olunurken, su şebeke hattı yenileme çalışmasıyla da sık sık oluşan arızalar giderilmiş olacak.

Altyapıya yönelik çalışmaların tamamlanmasının ardından cadde üzerinde yol, kaldırım ve aydınlatma yenileme çalışmalarına başlanacak.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ’IMIZ İÇİN TÜM EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ

Elazığ Belediyesi olarak tüm ekipleriyle sahada çalışmalarını kesintisiz sürdürdüklerini ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Elazığ’ımız için tüm ekiplerimizle sahadayız. Kısıtlamaların uygulandığı dönemlerde de bunu fırsata çevirerek vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için şehir genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yol bakım, onarım, yeni yol çalışmalarımız, temizlik hizmetlerimiz, altyapıya yönelik çalışmalarımız ve mega projelerimize yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunların yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarımızla da vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam ediyoruz. Pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçiyoruz. İnşallah bu zorlu süreci hep birlikte tedbirlere uyarak geride bırakacağız. Gelecek güzel günlere hep birlikte ulaşacağız.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan
Özcan - 5 ay Önce

Elazığ’a övgülerde bulunan şehir dışına çıkmadıklarında gözünde çok büyütüyorlar

Zaza
Zaza - 5 ay Önce

Allah aşkına Ulukent yolunu adam akıllı bişey

Bestami
Bestami - 5 ay Önce

Vekil yardımcısı

Müthiş çalışmalar var
Müthiş çalışmalar var - 5 ay Önce

Elazığ son 20-25 yılda yapılan çalışmalar ile Avrupai bir şehir haline gelmiş, sanayisi ile ekonomisi ile dışarıya milyarlarca liralık ihracat yapan, turizm şehri haline dönüşmüştür. .Sağlık, eğitim ulaşım noktasında Müthiş hamleler yapmıştır. Bu gerçekler ışığında emeği geçenleri kutluyorum.

Göztepe
Göztepe @Müthiş çalışmalar var - 5 ay Önce

Avrupa: Hmm, tamam.

SIRADAKİ HABER

banner103