Başkan Ulaş: Kısıtlamaların Esnetilmesi Esnafı Rahatlatacak

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarıyla pandemi kısıtlamalarının esnetilmesi esnafı rahatlatacağını ifade etti.

Başkan Ulaş: Kısıtlamaların Esnetilmesi Esnafı Rahatlatacak

Vatandaşların maske, mesafe ve hijyen kurallarına bu süreçte çok dikkat etmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Ulaş; “Dün akşam tüm esnaflarımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarını dört gözle bekliyordu. Cumhurbaşkanımız çok şükür esnafımıza ve vatandaşlarımıza müjdeyi verdi”

ULAŞ: ESNAFLARIMIZIN İŞLETMELERİNİN AÇILMASI İLE HAYAT NORMALE DÖNECEK

Pandemi kısıtlamaları tüm esnafları etkilediğini ifade eden Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Geçen yıl Mart ayı itibariyle tüm Dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını tüm esnafları ve vatandaşlarımızı etkiledi. İnşallah kısa sürede virüs tamamen ortadan kalkar ve vatandaşlarımız eski yaşantısına döner. Esnaflarımızın işletmelerinin açılması ile hayat normale dönecek. Dün açıklanan yeni kararlarla ilimizde hafta sonu kısıtlamalarının kalkmasıyla birlikte bizim sektörümüz olan giyim sektöründe hareketlenme olacak. Vatandaşlarımız, kısıtlama nedeniyle hafta sonları alışveriş yapamıyordu. Hafta içi çalışan vatandaşlarımız alışveriş yapamıyordu. kısıtlamaların kalkması nedeniyle vatandaşlarımız pandemi kurallarına uyarak rahatlıkla alışveriş yapacak.Bugün itibariyle öğrencilerin okullarına kavuştuğunu dile getiren Başkan Ulaş; “Uzun süredir evlatlarımız okullarından uzak kalmıştı. Çok şükür öğrencilerimiz özledikleri okullarına bugün kavuştu. Okulların açılması esnaflarımızın işlerine de olumlu yansıyacak. Öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum”dedi

ULAŞ: . VATANDAŞLARIMIZDAN RİCAM, PANDEMİ KURALLARINA KESİNLİKLE UYULMASIDIR

Ulaş, “Vatandaşlara uyarılarda bulunarak “Uzun bir süredir pandemi kısıtlamalarının kalkmasını bekliyorduk. Çok şükür devletimizin ve vatandaşlarımızın mücadelesiyle vaka sayısında azalmalar yaşandı ve kısıtlamalar esnetildi. Vatandaşlarımızdan ricam, pandemi kurallarına kesinlikle uyulmasıdır. Uyulmasa Allah korusun vaka sayıları artış yaşanır ve kimsenin istemediği kısıtlamalar geri gelir. Ben pandemi sürecinde en çok yorulan ve özveri gösteren sağlık çalışanlarını ve pandemi kurallarına uyan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Odalar
Odalar - 2 ay Önce

Odalar ne zaman kapatılacak?

SIRADAKİ HABER

banner103