Belediye Personeline Eğitim Verildi

İçişleri Bakanlığı tarafından 2021 yılının Türkiye’de "Afet Eğitim Yılı" ilan edilmesi dolayısıyla Elazığ Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı Elazığ İl Müdürlüğü işbirliği ile başlatılan çalışma kapsamında Elazığ Belediyesi çalışanlarına 'KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyoaktif ve Nükleer) Risklerden Korunma Yönetimi, Yangın ile Şüpheli Posta' eğitimi verildi.

Belediye Personeline Eğitim Verildi

Elazığ Belediyesi, personelin donanımlarını artırma, iş güvenliği ve çalışan sağlığının korunması noktasında verdiği hizmet içi eğitimlerini sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi ve Afet Acil Durum İl Müdürlüğü işbirliğiyle kurum personeline yönelik 'Kimyasal, Biyolojik, Radyoaktif ve Nükleer Risklerden Korunma Yönetimi, Yangın ile Şüpheli Posta' konulu bir eğitim semineri verildi.

Seminer pandemi tedbirleri çerçevesinde düzenlenen seminer Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

AFAD İl Müdürlüğü uzmanlarınca katılımcılara, kimyasal, biyolojik ve radyoaktif tehlikelerle karşılaşabilecekleri acil durumlar ve şüpheli posta tespiti halinde atılacak adımlar ve olası yangınlara karşı atılacak adımlar konusunda bilgilendirme sağlandı.

Program sonunda eğitime katılan personele sertifika verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nb
Nb - 4 hafta Önce

Önce kendi işlerinde çalışma egitimi versinler.. adam akıllı çalışan sayısı çok az. Geneli gelen kisileri başından atmanın derdinde

Hy
Hy - 4 hafta Önce

Vaka sayisi 21 bini asti seminerin acelesimiydi

SIRADAKİ HABER

banner7