CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Elazığ'dan Seslendi

Elazığ’ın Afet Bölgesi İlan edilmesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluı, önemli açıklamalarda bulundu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek, “Elazığ’ın afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili bir teklif var. Bu teklifi biz verdik. Siz derseniz ki bu teklifi siz vermeyin, AK Parti olarak biz vereceğiz. Hay hay siz verin. Biz teklifimizi çekeriz siz verin. Biz sizin teklifinizi destekleriz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Elazığ'dan Seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu deprem bölgesi olan Elazığ’da önemli açıklamalarda bulundu.

6.8 büyüklüğündeki depremin ardından yaraların sarıla bilmesi için Elazığ’ın afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili kamuoyunda çok büyük bir talep var.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’ın afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili açıklama yaparak bunu sadece Elazığlılar için değil 82 milyon adına istediğini belirtti.

KILIÇDAROĞLU: BİZ SİZİN TEKLİFİNİZİ DESTEKLERİZ

Kılıçdaroğlu açıklamasında; “Önümüzdeki hafta parlamentoda değerli milletvekilimiz burada ifade etti. Ben buradan Sayın Erdoğan’a sadece Elazığlılar için değil, Elazığlıların acısını paylaşan 82 milyon vatandaş adına sesleniyorum. 82 Milyon vatandaş adına sesleniyorum. Elazığ’ın afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili bir teklif var. Bu teklifi biz verdik. Siz derseniz ki ‘bu teklifi siz vermeyin, AK Parti olarak biz vereceğiz.’ Hay hay siz verin. Biz teklifimizi çekeriz siz verin. Biz sizin teklifinizi destekleriz. Böylece bu sorunu aşmış oluruz. Çok samimi ve çok net düşüncelerim bunlar” dedi.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 11:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Depremzede
Depremzede - 8 ay Önce

HELAL OLSUN

Hüseyin Konuk
Hüseyin Konuk - 8 ay Önce

Bu konu siyaset üstü yapılması gereken de budur.

gakgo
gakgo - 8 ay Önce

Elaziz siyaset yapma Bu siyaset üstü bir konudur. Kanunda maddesi var Elazığ afet bölgesi ilan edilmelidir

Emir
Emir - 8 ay Önce

Elazığın yararına teklif yapılıyor bu teklifi destekleyenler Elazığın yararını isteyenlerdir.

Elaziz
Elaziz - 8 ay Önce

Devletimiz zaten yanımızda sürekli her türlü desteği veriyolar Allah devletimize zeval vermesin bakanımız açıklama yapti kanun da böyle bişey yok diye kemal beyin şimdi bunu söylemesi fitne ye sebebtir ak partiyi kötülemeye çalışıyolar ama nafile Herşeyi gören Rabbimiz var elhamdülillah

Okan
Okan @Elaziz - 8 ay Önce

vatandaşın yararına olan bir şeyi söylüyor ve sen bunun için "akpyi kötülüyor" diyorsun öyle mi?

Akın Toktaş
Akın Toktaş - 8 ay Önce

Kemal bey doğru söylüyor Elazığ afet bölgesi olması lazım destekliyoruz diyor adam helal olsun

Deprem elazig
Deprem elazig - 8 ay Önce

Bu adamlar samimi değil. Komşu sehir tuncelili olmasına rağmen depremin üzerinden bir hafta geçtikten sonra geliyor chp li belediye başkanı erken gelse de akla ziyan açıklamalar yapıp ayrılıyor ve tatil keyfini sürüyor. Evet bu hükümet yeri geldiğinde büyük hatalar yaptı ancak güzel hizmetleri de oldu ve en son olarak da depremzede elaziglilarin yanında olduğunu kanıtlamıştır. Tabi bunun takibatini yapacaklar bunlarla sınırlı olamaz hizmetler. Ancak millet chp 'nin bir hal ta yaramadığını bir kez daha görmüş oldu

SIRADAKİ HABER

banner7