CHP İl Başkanı Doğdu: Gün Küskünlük Günü Değildir

CHP il Başkanlığı’na üçüncü kez atanan Yavuz Doğdu, ilk açıklamasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

CHP İl Başkanı Doğdu: Gün Küskünlük Günü Değildir

CHP’de Zeki Kaplan’ın görevinden alınmasının ardından başkanlığa atanan Yavuz Doğdu, koltuğuna oturduktan sonra ilk kez kameralar karşısına geçti.

DOĞDU: DEVRANIN DÖNECEĞİ GÜN YAKINDIR

Son olarak ise Zeki Kaplan'ın il başkanlığını bırakmasının ardından üçüncü kez CHP Elazığ İl Başkanlığı görevine getirilen Doğdu, “Gün kişisel hesapların günü değildir. Gün küskünlük, kırgınlık zamanı hiç değildir. Gün yaşanan olumsuzluklara dur demek için kenetlenme günüdür. Gün Elazığ’ımıza ve ülkemize sahip çıkma günüdür. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ifade ettiği gibi garibanların, işsizlerin emeklinin, esnafın ve üreticinin sözcüsü olmaya gayret edeceğiz. Ülkemiz ağır bir salgın sürecinden geçmektedir. Şehrimiz ise bu salgının yanı sıra bir önceki depremin yaralarını halen tam olarak saramamıştır. Elazığ halkının yaşadığı bu sıkıntıları ilgili mercilere taşımak konusunda üzerimize düşeni yapacağız. Sonsuz olan hiçbir karanlık yoktur. Devranın döneceği gün yakındır” ifadelerini kullandı.

DOĞDU KİMDİR?

1955 yılında Hal Köyünde doğan Doğdu, 26 yıl Elazığ’da, 2 yıl ise Elazığ dışında öğretmenlik yaptı. Emekli olduktan sonra 2010 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu. Hemen aynı yıl o dönemin İl Başkanı Ethem Gülbay’ın il başkanlığını bırakmasının ardından yönetim kurulu kararıyla il başkanı olarak atandı. Doğdu yaklaşık 6 ay boyunca görev yaptı daha sonra 2014 yılında Mustafa Kemal Atikeler’in il başkanlığı görevini bırakmasının ardından tekrar CHP Genel Merkezi tarafından kongreleri yürütmek üzere görevlendirildi ve 4 ay görev yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazizli
Elazizli - 8 ay Önce

Cehape aynı chp kuruluştan bu güne istanbulda kadın erkek sema sonra Türkçe Kuran-ı Kerim okutun utanmadan daha çıkın konuşun gerçi siz hep böylesiniz neyden utanasız

Emir
Emir @Elazizli - 8 ay Önce

"Elazizli" sana çok iyi bir yorum yapardım da, gerek yok.

tuncay
tuncay @Elazizli - 8 ay Önce

İlber Ortaylının dediği gibi, çok cahilsin...

Oktay
Oktay @Elazizli - 8 ay Önce

Offff, baştan sona saçmalamışsın.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 8 ay Önce

2010 sayın Baykal ın komploya kurban gitmesiyle parti ulusalcı ve milliyetçi çizgilerinden koptu. 1978,2008 ve 2010 da il başkanlığını yapmış olduğum elli yıllık partimin il başkanlığından istifa ettim. Nitekim dediğim doğru çıktı. Kılıçdaroğlu ve arkadaşları partide ne kadar milliyetçi ve ulusalcı varsa partiden attılar. İlk defa dünyada muhalefet de olupda oy kaybeden Chp olmuşdur. Elazığ ın kırk mahallesi olmasına rağmen partini üyelerinin ve delegelerinin çoğu ili mahalle dendir. Koskoca Ataşehir mahallesi nde partinin beş üyesi ancak vardır. İyi parti ittifakı olmasa parti milletvekili çıkaramazdı. Bu oyların çoğu milliyetçi oylardır. Bu yeni arkadaş inşAllah geçen seferki gibi yapmaz partiyi iki mahalle nin baskısından ve tahakküm den kurtarır. Bu arada birinci sırada yorum yapan arkadaş ın isteğinide yerine getirdik

gakgo
gakgo @Ethem Gülbay - 8 ay Önce

bağlantınız için teşekkür ediyruz, sayın başkan tespitlerinizde haklısınız mevcut genel başkanla chp eski çizgisinden kaydı diyorsunuz peki neden hala chp için çalışıyor ona oy veriyorsunuz? değerlendirmelerinizi alabilir miyiz, teşekkürler efendim.

Küs
Küs - 8 ay Önce

Nasıl değil küstük daha da oynamam sizle zeki başkanın yanındayık

atıl kurt
atıl kurt - 8 ay Önce

birazdan eski başgan ethem bey'in değerlendirmelerini alacaz ve bağlanıyoruz:

SIRADAKİ HABER

banner103