Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi’nden Avukatlar Günü Ziyareti

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle ELSİAD Başkanı Avukat Murat Erdoğan’ı ziyaret ederek, gününü kutladı.

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi’nden Avukatlar Günü Ziyareti

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, 5 Nisan Avukatlar günü nedeniyle Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı avukat Murat Erdoğan’ı ziyaret etti.

Hak ve adaletin dağıtımında avukatların önemli bir rol üstlendiğini söyleyen Kadın Meclisi Başkanı Tuba Erdoğan, avukatların gününü kutladı

Avukat Murat Erdoğan, avukatların önemli bir kamu görevi yürüttüğünü belirterek, ziyaretlerinden dolayı Kadın Meclisi ekibine teşekkür etti.

ERDOĞAN: GÜNÜMÜZÜN HATIRLANMASI BİZİ MUTLU ETTİ

Avukat Murat Erdoğan, “Çok değerli aile dostumuz kadın meclisi başkanımız tuba hanım bizleri ziyaret etti. Gerçekten çok mutlu olduk. Günümüzün hatırlanması bizleri böyle güzel bir hediye ile ziyaret edilmesi bizleri şereflendirdi. Avukatlar adaletin temsilcisidir. Savunmanın vazgeçilmez unsurudur. Devlete halkın güveninin teminatıdır. Bizler gerçekten çok önemli kamu görevi görüyoruz. Bu günümüzün hatırlanmasında bu hediyenin verilmesinden çok mutlu olduk çok teşekkür ediyoruz” diye kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7