Elazığ'da  Koronavirüs Denetimi

Elazığ’da  Koranavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kent merkezinde denetim gerçekleştirildi.

Elazığ'da  Koronavirüs Denetimi

İçişleri Bakanlığı'nın Covid-19 salgını nedeniyle 'Sağlık için, hepimiz için' sloganı ile 81 ilde başlattığı denetimler, tüm Türkiye'de olduğu gibi Elazığ'da da yapılmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Vali Vekili Abdulkerem Abbasoğlu ve beraberindekiler tarafından kentin en işlek caddesi olan Gazi’deki iş yerlerinde denetim gerçekleştirildi. Salgına karşı esnaf ve vatandaşlara bilgilendirme yapan ekipler, hijyen, maske ve sosyal mesafe konusunda alınması gereken tedbirlere ilişkin uyarılarda bulundu.

Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezinde her gün yaptığı denetimleri sürdürdü. Ekiplerin denetiminde maskeyi yanlış kullananlar uyarıldı, takmayan bazı kişilere ise 900 TL'lik cezai işlem uygulandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
SİVRİCELİ
SİVRİCELİ - 2 yıl Önce

Sayın valim Sivrice kaymakamı ve belediye başkanı şimdiye kadar gelen dört genelgeyide Sivricede uygulamadı. Yani hiç denetim yapmadılar.

Hazar
Hazar @SİVRİCELİ - 2 yıl Önce

Diğer ilçeler kaymakam,belediye başkanı ve daire amirleri demetim yapıyor benim memleketimde denetim yok .Covitli hasta dışarı çıkıp geziyor alışveriş yapıyor .

Öneri 23
Öneri 23 - 2 yıl Önce

Denetimlerde kurallara uymayanlar aşı çalışmalarında zorla denek olarak kullansın.

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

aşı da denek değil denekle onlara ödül vermiş oluruz yaa tutarsa aşı diyee..bence kurallara uymayanlar vatan haini ilan edilmeli..çünkü bu bir savaş...savaş sadece cephede topla tüfekle kanla olmuyorr..bu yüzyılın savaşı..bu savaşta ön cephede savaşanlar sağlık ordumuz...bizde cephede ön safta yer almamız için bu orduya yardımcı olmalıyız
Nasıl olcaz sorusunun cevabını herkes biliyo...kurullara uymayanlara ise vatan haini gözüyle bakılmalı bu anlayış olmalı toplumda...

Merin özkan
Merin özkan - 2 yıl Önce

niye maske takmayan herkese değil de bazı kişilere ceza. Bence tedbirlerin de gözden geçirilmesi lazım. Çok saçma olanlar var

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109