Elazığ İçme Suyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı Sözleşmesi İmzalandı

Elazığ içme suyu ihalesinin 2. kısım inşaatı işine ait sözleşme imzalandı.

Elazığ İçme Suyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı Sözleşmesi İmzalandı

Elazığ İçme suyu İsale Hattı 2. Kısım İnşaatı işine ait yeni sözleşme, 30 Temmuz 2021 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğü İçmesuyu Daire Başkanı Mustafa Kemal Köseoğlu ile yüklenici Ziver İnş. Taah. Mad. Tur. Paz. San. Tic. A.Ş. arasında imzalandı.

“HAYIRLI OLSUN”

DSİ 9. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Elazığ İçme suyu İsale Hattı 2. Kısım işi kapsamında 18 km çelik boru, 21,5 km düktil boru olmak üzere toplamda 39,5 km isale hattı ve terfi merkezleri inşa edilecektir. Bu suretle Elazığ İçme suyu Arıtma Tesisinde arıtılan sular yapılacak olan bu iletim hatları ile ilgili depolara aktarılacak ve Elazığ il merkezi, Akçakiraz, Yazıkonak, Yurtbaşı ve Mollakendi beldelerinin içme ve kullanma suyu ihtiyaçlarının Hamzabey (Baltaşı) Barajından temin edilmesi sağlanacaktır. Bu iş kapsamındaki imalatların en kısa zamanda tamamlanması sağlanarak hizmete alınması temin edilecektir. Hayırlı olsun” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mağdur vatandaş
Mağdur vatandaş - 6 ay Önce

Sabah saat 9.30 da kesilen suyun akşam gece 22.00da geldiği bir şehir. Çoluk çocuk gün boyu rezil halleydik. Neyin haberi bu ya. Önce halkın sesi olun. Bir duyuruyu bile çok gören bir belediye. Siyasetle işim olmaz fakat bir duyurunun yapılmamış olması bile halkı ne kadar ciddiye aldığınızı,önemsediğinizi gösteriyor zaten

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109