Elazığ’da Bazı Caddelerde Kaldırımlarda Yürümeye Kısıtlama Getirildi!

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım müdahale etti, koronavirüs önlemleri artırıldı. Caddeler boşaldı, bazı caddelerde kaldırımlarda yürümeye kısıtlama getirildi.

Elazığ’da Bazı Caddelerde Kaldırımlarda Yürümeye Kısıtlama Getirildi!

İlimizde covid-19 koronavirüs salgını nedeniyle sıkı tedbirler alınıp bir bir uygulamaya konurken, uygulamaları yerinde görmek için şehrin en işlek cadde ve meydanlarında incelemelerde bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım, koronavirüsün yayılmasını engellemek amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında il genelinde halkın nispeten kalabalık olduğu cadde ve meydanlarda tedbirleri arttırarak Gazi Caddesi, 1. Harput Caddesi ve Vali Fahribey Caddelerinde yaya yürüme alanlarına da sınırlandırma getirdi, fiziki tedbirler, denetim ve uyarılar artırıldı.

Alınan sıkı önlemler sonucu bugün cadde ve meydanların boşaldığı görüldü

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
M.ūstündağ
M.ūstündağ - 2 ay Önce

Allah razı olsun sayın valim sizden böyle bir karar almamış olsaydınız bizim insanımız biraz zor vazgeçerdi alışkanlıklarından.

Fatma Nigar Yar
Fatma Nigar Yar - 2 ay Önce

Sayin Valim Istanbulda oturan bir Elazigliyim ama oradaki tun gelismelerden haberdarim ve sizinle gurur duyuyor ve Tebrik ediyorum . Allah her zaman yar ve yardimciniz olsun

Erdem
Erdem - 2 ay Önce

Bu tedbirler elbette güzel, Ancak Corona nın Türkiye de çok hızlı yayıldığı gerçeği var Rızaiye de bulunan eski Askeri Hastane neden bu vakalar için tahsis edilmiyor.

Erdem
Erdem @Erdem - 2 ay Önce

Ankara da kapatılan bazı hastaneler açılmaya başlandı.

Hacı güner
Hacı güner - 2 ay Önce

Biraz daha sıkı tedbirler lazım yoksa vatandaş yasağı fazla önemsemiyor

Dilek
Dilek - 2 ay Önce

Sayın valim sizinle gurur duyuruyorum ben elazığlı olduğum için size çok çok tellerimi sunuyorum iyi varsınız iyi ki bizim valimizsiniz

SIRADAKİ HABER

banner7