Elazığspor Maçını Levent Gümüşdere Yönetecek

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup’ta 31. Hafta müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı. Perşembe günü deplasmanda Pazarspor’la hayati maça çıkacak olan Elazığspor’un karşılaşmasını Sakarya Bölgesi Klasman Hakemi Levent Gümüşdere yönetecek

Elazığspor Maçını Levent Gümüşdere Yönetecek

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup’ta 31. Hafta Müsabakalarını yönetecek olan hakemler açıklandı. Perşembe günü deplasmanda Pazarspor’la hayati maça çıkacak olan Elazığspor’un karşılaşmasını Sakarya bölgesi klasman hakemi Levent Gümüşdere yönetecek

Merkez Hakem Komitesi tarafından yapılan atamalara göre, 1 Nisan Perşembe günü saat 15:00'te Pazar İlçe Stadı’nda oynanacak olan Pazarspor-Elazığspor karşılaşmasında Gümüşdere’nin yardımcılıklarını ise Eskişehir Bölgelerinden Klasman Yardımcı Hakemleri İlke Kaman ile Bedirhan Soydemir yapacaklar.

Zorlu mücadelede 4. Hakem olarak ise Eskişehir Bölgesinden Klasman Hakemi Süleyman Bahadır görevlendirildi.

Pazarspor Maçı ile ilk kez Temsilcimiz Elazığspor'un bir maçında düdük çalacak Hakem Levent Gümüşdere, profesyonel kariyerinde 20 maçı yönetti.

Bu maçlarda 91 kez Sarı, 2 kez 2.Sarı’dan Kırmızı ve 4 Kez de Direkt Kırmızı kartına başvuran Hakem Gümüşdere, 6 kez de penaltı noktasını gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7