Genel Sekreter Şiş ve Sivrice Kaymakamı MÜSİAD Dost Meclisine Konuk Oldu

MÜSİAD Elazığ tarafından geleneksel olarak düzenlenen, Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konukları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Ali ŞİŞ, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay ve Sivrice Kaymakamı Yunus Emre Vural oldu.

Genel Sekreter Şiş ve Sivrice Kaymakamı MÜSİAD Dost Meclisine Konuk Oldu

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş’in ev sahipliğinde, Sivrice ilçesinde faaliyet gösteren İl Özel İdaresi kampında gerçekleştirilen programda MÜSİAD Elazığ Şubesinin projeleri, İl Özel İdaresinin çalışmaları ve faaliyetleri ile Sivrice ilçemizin turizm potansiyeli konuşuldu.

Programın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, katılımcılara teşekkür etti.

Elazığ'ın her alanda gelişmesi ve kalkınması için MÜSİAD olarak her türlü çalışmayı destekleme gayretinde olduklarının altını çizen Gürkan, Dost Meclisi toplantılarının amacının; ilimiz sorunlarının belirlenmesi, istişarelerde bulunarak, çözüme kavuşturulması, üyelerin kurumlardan bilgi alıp kurumu tanıması olduğunu belirtti.

GÜRKAN: ŞEHRİMİZİN GELİŞMESİNE VE KALKINMASINA CİDDİ KATKILAR SUNUYOR

Gürkan, “Bu hafta ilimizin başarılı, gayretli, bilgi birikimi yüksek ve bir o kadar da mütevazi olan kıymetli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Ali ŞİŞ’in konuğu olduk. İl Özel İdaresi’nin Elazığ'a kazandırdığı büyük projeler ve verdiği hizmetleri takdirle karşılıyoruz. Her iki kuruluşumuz da şehrimizin gelişmesine ve kalkınmasına ciddi katkılar sunuyor. Bugün burada ilimiz için ne yapabilirizi konuşarak ilimize katkı sağlamak gayretinde olduk. Bu güzel günde, bu güzel ortamda bizleri misafir eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Ali ŞİŞ’e ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sivriceli
Sivriceli - 6 ay Önce

Kaymakamın Sivriceye zerre faydası yok .Bir Sivriceli olarak biran önce değişmesini istiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109