Halkbank Esnaf ve Sanatkarların 6 Aylık Ödemelerini Erteledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığından, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan, Halkbank tarafından esnaf ve sanatkârlara kullandırılan hazine destekli kredilerin 6 aylık taksit ödemelerinin ertelendiği müjdesini verdi.

Halkbank Esnaf ve Sanatkarların 6 Aylık Ödemelerini Erteledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığından, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Önce gönül kazanacağız, sonra oy isteyeceğiz. Ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz var. Bugüne kadar bin bir emekle oluşturduğumuz kazanımlara sahip çıkmak, Türkiye'yi çok daha ileriye taşımak için Cumhur İttifakı ve AK Parti'yi güçlü tutmalıyız. İnşallah 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı ve AK Parti'yi zafere sizler taşıyacaksınız. Hep birlikte AK Parti'nin Türkiye'nin sadece son 18 yılının değil, aynı zamanda geleceğinin de partisi olduğunu göstereceğiz. AK Parti'nin hizmet ve eser siyaseti bu ülkenin her karış toprağında her insanımızın hayatında karşılığı olan bir hakikattir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103