banner83

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti İl Teşkilatı İle Bir Araya Geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti İl Teşkilatı ile bir araya gelerek, hem yapılan çalışmaları anlattı hem de bundan sonrası için tavsiyelerde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti İl Teşkilatı İle Bir Araya Geldi

Yaşanan depremin ardından bölgeye gelerek, çalışmaları yürüten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti İl Teşkilatı ile bir araya geldi.

İl Teşkilatında düzenlenen toplantıya Süleyman Soylu’nun yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, merkez ilçe başkanı Ömer Faruk Çelik, Kadın ve Gençlik Kolları, İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet, ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıda; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ilk andan itibaren yapılan çalışmaları anlattı; il teşkilatının yaptığı çalışmaları dinledi ve bundan sonrası için nelerin yapılacağı ile ilgili teşkilata tavsiyelerde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
EL_AZİZ
EL_AZİZ - 2 ay Önce

SAYIN BAKANIM HAKKINIZI HELAL EDİN ELAZIĞA ÇOK EMEK VERDİNİZ HİÇ YANIMIZDAN AYRILMADINIZ SİZİ ASLA UNUTMAYACAZ SAYGILARIMLA

SIRADAKİ HABER

banner7

banner47