İHH İnsani Yardım Derneği Odun ve Soba Yardımlarını Sürdürüyor

Elazığ’da ‘sobası olmayan, bacası tütmeyen ev kalmasın ve minik kalpler üşümesin’ sloganıyla çalışmalarını devam ettiren İHH İnsani Yardım Derneği odun ve soba yardımlarını devam ettiriyor.

İHH İnsani Yardım Derneği Odun ve Soba Yardımlarını Sürdürüyor

Elazığ'ın birçok mahallesinde doğalgaz kullanamayan veya doğalgazı olmayan ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalarına devam eden İHH İnsani Yardım Derneği zorlu kış şartlarında kimsenin mağdur olmaması ve bacası tütmeyen ev kalmasın hedefiyle daha önceki yıllarda olduğu gibi yine odun yardımı kampanyası başlattı.

İHH İnsani Yardım Derneği odun ve soba yardımları kapsamında bu yıl yaklaşık 200 aileye odun yardımında bulunmayı hedefliyor.

HEDEFİMİZ 200 AİLEYE 100 TON ODUN VE 100 ADET SOBA YARDIMI

İHH İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada, “Derneğimiz bu amacına değerli hayırseverlerin ve bağışçılarının yardımlarıyla ulaşacaktır. 200 aileye 100 ton odun ve yine ihtiyaç bildiren ailelere de yaklaşık 100 adet soba yardımı hedefimiz İHH İnsani Yardım Derneği’ne yapılacak yardımlarla gerçekleşecektir. Yardımlarımıza katkı sunmak isteyenleri dernek binasına beklemekteyiz” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109