İl Başkanı Yıldırım'dan Teşkilatlara Teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadın ve Gençlik Kolları Kongrelerinin büyük coşku ve heyecanla gerçekleştirildiğini belirterek, teşkilat mensuplarına ve vatandaşlara yoğun katılımlarından ötürü teşekkür etti.

İl Başkanı Yıldırım'dan Teşkilatlara Teşekkür

Kadın ve Gençlik Kolları Kongrelerinin büyük coşku ve heyecanla gerçekleştirildiğini belirterek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

YILDIRIM:GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “15 Şubat Pazartesi günü Gençlik Kolları, 16 Şubat Salı günü ise Kadın Kolları Kongrelerimizi gerçekleştirdik. 15 Temmuz Şehitleri Kapalı Spor Salonunda büyük bir coşku ve heyecanla, pandemi kurallarına uygun bir şekilde yapılan kongrelerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen ve bizleri yalnız bırakmayan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımıza, MKYK Üyemize, saygıdeğer Milletvekillerimize, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılarımıza, Elazığ Belediye Başkanımıza, Bölge Koordinatörlerine önceki dönemlerde görev almış İl Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerimize, Siyasi Partilerimizin değerli yöneticilerine, STK temsilcilerine, yerel siyasetimizin güçlü kalemleri, sesimize ses olan yazılı ve görsel basınımızın değerli temsilcilerine, ilçe, belde, köy ve mahalle temsilcilerimize, Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarımızın seçilmelerine vesile olan tüm delegelerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Kongreler sonucu Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Emre Burak Kürüm ile Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Canan Şavlı ve ekibini tebrik ediyor, yeni görevlerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Her kongre partimizde yenilenmeyi de beraberinde getirir. Bu nedenle yönetim kademelerinde bayrağı devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar sundukları katkı için teşekkür ediyor, Gençlik ve Kadın Kollarında yer alan yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Çok özenip, gece gündüz yorulmadan çalışarak hazırlandığımız kongrelerimizin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu kongrelerle inandığı yolda yürüyen güçlü teşkilatımızla yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkıyoruz. Pandeminin gölgesinde, Maske, Mesafe, hijyen kuralları çerçevesinde yoğun bir şekilde hazırlandığımız kongremizin güvenli, huzurlu ve düzen içerisinde geçmiş olması bizleri memnun etmiştir. Kongre çalışmaları esnasında ve kongre günü yoğunluk nedeniyle ilgilenemediğimiz, eksik ve kusurlarımız nedeniyle gönlünü kırdığımız ve gönlünü alamadığımız vatandaşlarımızın engin anlayışlarına sığınıyoruz. Kongre günü görev yapan başta emniyet çalışanları olmak üzere tüm kamu görevlilerine, kongremizin düzen ve intizam içerisinde geçmesini sağlayan görevli arkadaşlarımıza, saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, gerçekleştirmiş olduğumuz Kadın ve Gençlik Kollarımızın kongrelerine yoğun katılım sağlayan tüm dava arkadaşlarıma, kıymetli Elazığlı hemşerilerimize gönülden teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Covid
Covid - 2 hafta Önce

Ya kongrelerde covid bulaşmiyor değil mi yani camide okulda lokantada bulaşıyor ancak kongre de yan yana olunca bulaşmiyor ve bir Allah'ın kulu buna ses çıkarmıyor ya birileri yalan atıyor ya da adamına göre muamele var

SIRADAKİ HABER

banner103