Kaya: Zorluoğlu ve Tekataş’a Teşekkür Ederiz

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, Elazığ’da görev yapan ve şuan Trabzon Valiliği görevini yürüten Murat Zorluoğlu’nun Belediyelerine ihtiyaçları olan aracı gönderdiğini belirterek, teşekkür etti

Kaya: Zorluoğlu ve Tekataş’a Teşekkür Ederiz

Elazığ Valiliği görevinde bulunan Trabzon Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akçakiraz Belediyesi’ne bir adet yükleyici araç bağışında bulundu..

KAYA: ÇOK GÜZEL HİZMETLERE VESİLE OLACAK BİR İŞ MAKİNESİNİ BİZE HEDİYE ETTİ

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, “Sayın Murat Zorluoğlu ilimizde valilik yaptı ve insanlar onu sürekli yad-ı cemil etti. İnsanlar onu baş tacı etti. Buradan çok güzel anılar bırakarak gitti. Buraya da gerçekten bir gönül bağı var kendisinin. Bunu da sürekli bizlere ifade etti. Biz kendisini makamında ziyaret ettiğimiz vakit her hayıra muhtaç olduğumuzu kendisine ifade ettiğimizde kendisi bizden ne talep ettiğimizi sordu. Bizde kendisine dedik bir yükleyiciye ihtiyacımız var malumunuz 24 Ocak’ta bir afet atlattık. Bir deprem atlattık. Hamd olsun kendisi de çağrımıza kulak vererek bize bugün yükleniciyi teslim etti. Gerçekten çok güzel hizmetlere vesile olacak bir iş makinesini bize hediye etti. Biz kendisine buradan teşekkür ediyoruz sağ olsun var olsunlar. İnşallah hizmetlerinin başarılarının biz devamını diliyoruz. Gerçekten tam bir devlet adamlığını gösterdi. Biz kapalı ve dar alanda Kıt ve kısıtlı imkanlarla çalışan bir belediyeyiz. Trabzon Valimize kendisine teşekkür ediyoruz. TİSKİ Genel Müdürümüz Ali Tekataş’a teşekkür ediyoruz. İnşallah yapılan her güzel işte insanlar onu yad-ı cemil edecektir, insanlar onu baş tacı edecektir. Biz kendisine buradan teşekkür ediyoruz” diye kaydetti.

KAYA: GÖNÜL VERDİĞİMİZ AKÇAKİRAZ’A HİZMETLERİMİZİ DEVAM ETTİRECEĞİZ

Başkan Kaya, “Göreve geldiğimiz 2014’ten beri araç makinalarımızı bayağı genişlettik. Hizmet alanımızı genişlettik. Sağolsun büyük şehir belediyelerinden çok ciddi destek aldık. Traktör olsun, kepçe olsun, yükleyici olsun, silindir olsun, vidanjör gibi bir çoğunu yeniledik. Bir kısmını belediye bütçesiyle, bir kısmını bize destek veren devlet büyüklerimizle bunları tamamladık. Ve şuanda ihtiyacımız olan büyük damperli bir kamyon ve silindire acil bir şekilde ihtiyaç duymaktayız. Doğal gazı çektik, enerji hattını yer altına aldık. Su abone bağlantılarını da bitirince, Akçakirazlılar bunu gördükçe memnuniyetini ifade ediyor. Gönül verdiğimiz Akçakiraz’a hizmetlerimizi devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 16:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halim
Halim - 1 hafta Önce

Bu Belde Şehir ile bitişik ama gelişmiyor. Bu sene nüfusu azalan mollakedi ve akçakiraz ikisinin de ortak özelliği kötü belediycilik

Cezmi Ateşpolat
Cezmi Ateşpolat - 1 hafta Önce

Başarısız ve vizyondan yoksun biri isim

Mustafa ÇELİK
Mustafa ÇELİK - 7 gün Önce

Haberde Tarbzon valisi yazmışsınız Trabzon Büyükşehir belediyesi başkanı olacak

SIRADAKİ HABER

banner7