Kayıp Dilara Elazığ'da Konsomatrislik Yapıyormuş

Aylardır aranan 21 yaşındaki Dilara K., 6 ay sonra Esra Erol’un programında bulundu. Dilara’nın Elazığ’da bir gece kulübünde konsomatrislik yaptığı öğrenildi.

Kayıp Dilara Elazığ'da Konsomatrislik Yapıyormuş

Türkiye aylardır aranan 21 yaşındaki Dilara K.’yi konuşuyordu.
Canlı yayına katılan anne Mukaddes ve baba Sabri, bu süreçte kızlarından hiçbir şekilde haber alamadıklarını ve kızlarının bir gece kulübünde çalıştırıldığından şüphe ettiklerini söyleyerek Esra Erol’dan yardım istedi. 20 madalyaya sahip lisanslı sporcu Dilara K. ile ilgili çok geçmeden haber geldi.

ELAZIĞ’DA GECE KULÜBÜNDE KONSOMATRİSLİK YAPIYORMUŞ

Gelen ihbarlar, 21 yaşındaki Dilara K.'nin Elazığ’da bir gece kulübünde konsomatrislik yaptığı yönündeydi. Bunun üzerine harekete geçen Esra Erol ekibi, soluğu Elazığ’da aldı. Yapılan yoğun araştırma sonucu Dilara K. Elazığ’da bulundu.

“BU İŞİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM”
Cuma günü canlı yayına bağlanan Dilara K., anne ve babasıyla görüşmek istemediğini ve bu işi yapmaya devam edeceğini söyleyerek izleyenleri şaşkına çevirdi. Gözyaşları içerisinde kızlarına seslenen anne ve babanın feryadı, Tüm Türkiye’yi ağlattı.

 

DİLARA ANNE VE BABASIYLA KUCAKLAŞTI
Hafta sonu Esra Erol’da ekibinin yoğun çalışmaları sayesinde Dilara K., İstanbul’a gelmeyi kabul etti. Bugün yayında sürpriz bir gelişme yaşandı. Dilara, aylar sonra önce annesiyle stüdyo dışında hasret giderdi. Daha sonra canlı yayına gelerek babası ile kucaklaştı. Gözyaşlarına hakim olamayan baba Sabri K., kızını gördüğü anda fenalaştı.

“ÇOK PİŞMANIM”
Ailesini terk ettiği için çok pişman olduğunu dile getiren Dilara, genç kızlara seslendi. Dilara, “Özgürlük insanın anne babasıymış, yaşadıklarımdan ve yaşattıklarımdan dolayı çok pişmanım. Bugün yeni hayatımın ilk günü” dedi.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysun
Aysun - 9 ay Önce

Fuhus mafyasina karisilmiyor malesef ne gencleri bataga itiyolar slmdi bu kiz ciddi anlamda borclandirilmistir yazik gunah

SIRADAKİ HABER

banner7