Kenç: Her Daim Engelli Kardeşlerimize Açık Bir Kurumumuz

Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısı ile engellere iftar programı düzenledi.

Kenç: Her Daim Engelli Kardeşlerimize Açık Bir Kurumumuz

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından iftar programı düzenlendi.

Bir lokantada düzenlenen programda konuşan  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç, engelliler haftası kapsamında engelli bireyler ve ailelerine yönelik iftar programı düzenlediklerini söyledi.

KENÇ: HER DAİM ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE AÇIK BİR KURUMUMUZ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak engellilerin her zaman yanlarında olduklarını kaydeden Kenç," Hepimiz birer engelli adayıyız. Bunun bilinci içerisinde olduğumuzda göreceğiz ki, aramızda hiçbir fark yok. Daima Yüce Allah’a şükredip yolumuza devam etmeliyiz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı olarak yaşamın her anında engelli kardeşlerimizin yanında olan politikalarımızla ilimizde gerek erişilebilirlik gerek ise evde bakım hizmeti olarak güzel hizmetleriyle kapısı her daim engelli kardeşlerimize açık bir kurumumuz. Siz değerli ailelerimize, engelli kardeşlerimize, Engelli Sivil Toplum Kuruluşlarımızın temsilcileri, Federasyon temsilcilerimiz ve Özel Eğitim Kurumlarımızın temsilcileri iftarımıza hoş geldiniz diyorum afiyet olsun hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7