Kısıtlama Sürecinde Kuryeler Yoğun Mesai Yapıyor

Sokağa çıkma kısıtlamasında Elazığ’da açık olan ve paket servis yapan işletmeler vatandaşların yemek ihtiyacını karşıladı. Restoran işletmecileri ve kuryeler kısıtlama sürecinde evlere paket servisi yaptı.

Kısıtlama Sürecinde Kuryeler Yoğun Mesai Yapıyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemler neticesinde hafta sonu Türkiye genelinde Cumartesi günü saat 20.00’dan Pazar günü sabah 10.00’a kadar “Sokağa Çıkma Kısıtlaması” getirildi.

Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da vatandaşlar sokağa çıkma kısıtlamasına uyum sağlayarak evlerine gitti. Cadde ve sokaklarda sessizlik hakim oldu.

İçişleri Bakanlığı tarafından açıklanan genelge neticesinde alınan bu tedbirlerde; sağlık çalışanları, bazı kamu kurumları, paket servis yapan işletmelerdeki kuryeler, nöbetçi eczaneler, nöbetçi benzin istasyonları, minibüs, otobüs, taksi gibi hizmet veren kurumlar sokağa çıkma yasağından muaf tutuldular.

KURYELER YOĞUN MESAİ YAPTI

Sokağa çıkma yasağının dışında kalan paket servis yapan kuryeler koronavirüs ile mücadeledeki kurallara uyacak şekilde çalışmaya devam ettiler. Elazığ’daki restoranlar evlerden gelen siparişleri karşılamak için yoğun çalıştılar. Kuryelerde yine kısıtlama sürecinde yoğun mesai yaptı.

VİDEO

banner89
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali k
Ali k - 2 ay Önce

Veysel Usta yine iş başında...

Veysel ustaaaa
Veysel ustaaaa - 2 ay Önce

VAllah ile söze başladı. Veysel ustaya selam köfteye devAM...

Deniz M. K
Deniz M. K - 2 ay Önce

Caglayan Veysel Usta ellerine sağlık

Üniversiteli adam
Üniversiteli adam - 2 ay Önce

Köftesi 10 numara Veysel Ustanin

ysf23
ysf23 - 2 ay Önce

Memleketin köftesi ğoştuş ammaa Veysel ustanın köftesi başkaaaa...

SIRADAKİ HABER

banner7