Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan İl Yöneticilerine Teşekkür

Elazığ’da bir alışveriş merkezinde yapılması planlanan Yöresel Lezzetler Fuarı il yöneticilerinin girişimleri ile iptal edildi. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan, fuarın iptal edilmesinin üzerine il yöneticilerine teşekkür etti.

Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan İl Yöneticilerine Teşekkür

Elazığ’da 14 - 31 Aralık tarihleri arasında Elazığ’da düzenlenmesi planlanan ve kamuoyunda büyük tepki çeken fuar, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu “Gündem” programında gündeme gelmişti.

Elazığ’da bir alışveriş merkezinde yapılması planlanan Yöresel Lezzetler Fuarı il yöneticilerinin girişimleri ile iptal edildi.

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan, fuarın iptal edilmesinin üzerine il yöneticilerine teşekkür etti.

TARHAN: BÜTÜN YÖNETİCİLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan, “İlimizde Özel bir Alışveriş Merkezi tarafından yapılması planlanan Gıda ve Yöresel ürünler Fuarının Ülkemizde ve İlimizde Pandemi’den dolayı zor günler geçiren esnaflarımızı daha kötü duruma sokacağını İl Yöneticilerimizle görüşerek Esnaflarımızın zor günler yaşadığını bildirmemiz üzerine çağrımıza duyarsız Kalmayan Başta Sayın Valimiz Erkaya YIRIK bey’e Belediye Başkanımız Sayın Şahin ŞERİFOĞULLARI’na Ak Parti il Başkanı Sayın Şerafettin YILDIRIM bey’e Esnaf Odaları Birlik Başkanımız Cemil ERDEM bey olmak üzere bütün yöneticilerimize Temsil etmekte olduğum kurum ve Esnaflarım adına çok teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
gakgo
gakgo - 8 ay Önce

rızkı Allah verir" hükmünü anlayamamış bunlar...

N. K.
N. K. - 8 ay Önce

Ne büyük hizmet

şevket şeker
şevket şeker - 8 ay Önce

bütün odalar kapatılsın

SIRADAKİ HABER

banner103