Mazgirt Belediye Başkanı’ndan Başkan Kaya’ya Ziyaret

Mazgirt Belediye Başkanı Murat Becerikli Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya’yı ziyaret etti.

Mazgirt Belediye Başkanı’ndan Başkan Kaya’ya Ziyaret

Malazgirt Belediye Başkanı Murat Becerikli Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya’yı ziyaret etti.

KAYA: KENDİSİNİ HEM TEBRİK EDİYORUM HEM TAKTİR EDİYORUM

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, “Ben AK Partili bir adayın sandıktan çıkıp makamı Ali’ye oturmasını gerçekten çok anlamlı buluyorum. Çok güzel bir süreç yaşatmış ki o güveni bütün seçmenlere tesis etmiş ki herkese ve tüm kesime özellikle bu cümleyi seçerek kullanıyorum ‘herkese ve her kesime’ eşit mesafede durmuş ki millet güvenmiş o güveni de millete tesis etmiş. Ve gerçekten menzile varmış. Ben kendisini Mazgirt gibi bir yerde AK Parti adayının seçimi kazanmasından dolayı ben gıptayla bakıyorum kendisine. Kendisini hem tebrik ediyorum hem taktir ediyorum. Çalışmalarına üstün başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BECERİKLİ: BELEDİYELER ARASI DOSTLUK, KARDEŞLİK BAĞLARININ PEKİŞTİRİLMESİ ARZUSUNDAYIZ

Mazgirt Belediye Başkanı Murat Becerikli, “Belediyeler halkın temel hizmet noktalarıdır. Bunu her yönüyle AK Parti belediyeciliğinin kuruluşunun halkımızın, insanlarımızın temel sorunlarını, memleketimizin temel sorunlarını el birliği ile aşıp çözmeyi inşallah arzuluyoruz ve yapıyoruz da. Tabi bu anlamda belediyeler arası dostluk, kardeşlik bağlarının pekiştirilmesi, bunların geliştirilmesi arzusundayız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Kaya günün anısına Başkan Becerikliye hediye takdim etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay
Oktay - 1 gün Önce

Yurt dışına nasıl adam gönderilir öğrenmeye gelmiştir

Şükrü
Şükrü - 1 gün Önce

Gri pasaportçu ziyaretgahmı

11
11 - 1 gün Önce

Reisin resmi senin resminden asagida kalmis. Dikat etmek gerek! yurt tisi isini Ititaf ettin karsiliginda kamyon aldik dedin genede sorusturma acilmadi. tum bunlar olurken gazetecileri cagirip plaket veriyorsunuz birde birbirinize ayiptir!

…
- 1 gün Önce

Mazgirt mi? Malazgirt mi? Zira ikisi farklı şehirlerin ilçeleri.

SIRADAKİ HABER

banner103