Memur Sen Kadın Komisyonu Teşkilat Toplantısı Düzenlendi

Memur Sen Kadınlar Komisyonu “Kadın Teşkilat” toplantısı düzenledi. Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Sıdıka Aydın, kadın sendikacılığının nerelere gidebileceği yönünde istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Memur Sen Kadın Komisyonu Teşkilat Toplantısı Düzenlendi

Memur Sen Elazığ Şubesi Kadın Komisyonu tarafından "Kadın Teşkilat" toplantısı düzenlendi.

Kültür Park Mamurat'ül Aziz salonunda yapılan toplantıya, Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Sıdıka Aydın, Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Elif Ateş ve Betül Civelek’te katıldı. Sendikanın kadın komisyonunu anlatan sinevizyon gösterisi yapıldığı toplantıda karşılıklı istişarede bulunuldu.

ÖZDEMİR: KADININ GÜCÜ KÜÇÜMSENEMEYECEK KADAR BÜYÜK

Mazlumun ve zor durumda olanın yanında olan ve gücüne güç katan bir teşkilatın mensubu olduklarını aktaran Memur Sen Elazığ Şubesi Kadın Komisyonu Başkanı Semra Özdemir ise, kadının gücünün küçümsenmeyecek kadar büyük olduğunu söyledi.

AYDIN: BİRLİKTE HEM ÖĞRENİP HEM DE ÖĞRETECEĞİZ

Toplantıda konuşan Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Sıdıka Aydın, “İkili ilişkiler ve diyaloglar ile karşılıklı Türkiye’nin gündemi ve istişareler yapıp, nasıl yol kat ederiz bunu konuşacağız. Nitelikli sendikaların nasıl olacağını kadın sendikacılığın hangi aşamada olduğunu ve bundan sonraki süreçte nerelere gelebileceğini konuşacağız. Bölge toplantıları ile büyük eğitim buluşmaları yapıyoruz. Kadın sayısını artırmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Birlikte hem öğrenip hem de öğreteceğiz” dedi.

Toplantıda Memur Sen Elazığ Şubesi Kadın Kolları Başkanı Semra Özdemir, Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Sıdıka Aydın’a günün anısına hediye takdim etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109