Memur Sen’den Üyelerine Sevindiren İmza

Memur Sen İl Temsilciliği ile faizsiz ev ve araç edinme modeliyle hizmet veren şirket arasında protokol imzalandı.

Memur Sen’den Üyelerine Sevindiren İmza

Memur Sen ile tasarrufa dayalı, faizsiz bir şekilde ev ve araç edindirme modeliyle hizmet veren Doğruevim arasında protokol imzalandı.

İmza törenine Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Osman Avcıl, Elazığ Şube Müdürü Hamdi Çatal ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Protokole imza atan Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, üyelerinin sosyal haklarını korumak adına yaptıkları çalışmaların yanı sıra, bu tür protokollerle de onların ev sahibi olmaları için adımlar attıklarını kaydetti.

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Elazığ Müteahhitler Derneği Başkanı Osman Avcıl da, ev ve araç sahibi olmak isteyenler için faizsiz, tasarrufa dayalı imkanlar sunduklarını belirterek, imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni etti.

İmzalanan protokol ile Memur Sen üyelerine %20’ye varan indirim uygulanacak. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ooo ne gelişme
ooo ne gelişme - 5 ay Önce

madem faiz yok neyin yüzde yirmisi demezlermi adama

Zaza
Zaza - 5 ay Önce

Osman avcil mutahit zaten birde firma kurmuş kılıfına uydurulmuş bırakın bu işleri de devletle oturduğunuz masadan babayitce kalkin

Toplu sozlesmede gorelim
Toplu sozlesmede gorelim - 5 ay Önce

2021 agustos toplu sozlesmesinde gorelim sizi. Bakin memur maaslari icin onemli bir ornek olan asgari ucret zammi var fikrinizi beyan edin. Kesilen deprem yardimi var fikrinizi tepkinizi beyan edin. Boyle islerle ugrastiginiz gibi memurlarin ozluk haklari icinde mucadele edin. Kamu calisanlarinin sorunlari cok

Sürekli anlaşma var ama sonuç yok.
Sürekli anlaşma var ama sonuç yok. - 5 ay Önce

Anlaşılan yerlere gidiyoruz zaten indirim var denilenerek indirimler uygulanmıyor. Hastaneye gidiyoruz zaten indirim var diyorlar %20 indirim uyglamıyorlar.
Araç servisine gidiyoruz oradada aynı durum.
İndirimlerin takibi yapılsın...

şevket şeker
şevket şeker - 5 ay Önce

REKLAMLAR!

Ali
Ali - 5 ay Önce

Toplu sözleşme masasında hükumetin verdiği zam oranından daha azına imza atmayın. Memurun kaybını düşünün

SIRADAKİ HABER

banner103