banner83

Milletvekili Demirbağ, İddialarla İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde ortaya çıkan Corona Virüsü iddialarıyla ilgili AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ açıklama yaptı. Milletvekili Demirbağ, Elazığ’da Corona Virüsü olmadığını söyledi.

Milletvekili Demirbağ, İddialarla İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Corona Virüsü olduğu iddiaları Elazığ gündeminde konuşulurken konuyla ilgili ilk açıklama AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’dan geldi.

Milletvekili Zülfü Demirbağ yaptığı açıklamada Elazığ’da Corona Virüsü olmadığını söyledi.

DEMİRBAĞ: CORONA İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR BELİRTİ YOK

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Elazığ’da yaygın bir kanaat var; İran üzerinden Corona virüsünün geldiği, karantina gibi bir sözler dolaşıyor; dedikodular. Biz görüştük. Tespit edilen herhangi bir vaka yok. Bir öğrenci ağır ateş olduğu için hastahanede tedaviye alınmış. Muayenesi yapılmış. Mevsimsel soğuk algınlığı. Corona ile ilgili herhangi bir belirti yok. Dolayısıyla hemşehrilerimizin endişe etmesine gerekte yok. Olsa biz de o endişeyi taşırız” ifadelerini kullandı.

DEMİRBAĞ: CORONA VİRÜSÜNÜ DE BURADA MİSAFİR EDECEK HALİMİZ YOK

Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Biraz önce Sağlık Müdürlüğünden de özellikle tekrar teyit ettirdim ki yanlış bilgi vermiş olmayalım. Bütün hemşehrilerimiz de bu bakımdan rahat olsunlar. Herhangi bir şekilde böyle bir endişeye mahal verecek bir vaka yok. Gerek İran Sınır Kapısı, bütün sınır kapılarında, hava limanlarında üst düzeyde tedbir aldı Sağlık Bakanlığımız. Öyle bir vaka olduğu zamanda buraya kadar gelmez. Biz Suriyeliyi misafir ederiz, dışarıdan gelen herkesi misafir ederiz ama corona virüsünü de burada misafir edecek halimiz yok” şeklinde konuştu.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 21:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
YARALI ELAZIĞ
YARALI ELAZIĞ - 1 ay Önce

ELAZIĞ'A BULAŞMIŞ EN TEHLİKELİ VİRÜS SENSİN ZATEN BAŞKA VİRÜSE GEREK YOK...

Bozo23
Bozo23 - 1 ay Önce

Şehir hastanesine Van ilinden 4 ateşli hasta geldi mi gelmedi mi? Zülfü Demirbağ gelmemiş ise gitsin Şehir hastanesi yogun bakimlarini bir ziyaret etsin oradan da açıklama yapsın inanalım. Hodrimeydan

Kerim
Kerim - 1 ay Önce

Bu şahsın milletvekili olmaması çok çok daha iyi olurdu Elazığ için. Hiç bir konuda konuşmasın , memlekete zerre faydası var mi....

Şükrü
Şükrü @Kerim - 1 ay Önce

2 dönem yaptı seçim kurulu kararı ile bu 3. dönemi şu memlekete Zülfü Demirbağ da şu eseri kazandırdı diyebileceğiniz tek bir katkısı varmıdır.

bjkhljnçk
bjkhljnçk - 1 ay Önce

vayyyy be ne açıklama be....

Vasfi Hoşağası
Vasfi Hoşağası - 1 ay Önce

Her tv de gördüğümde kanal değiştiriyorum

Ebubekir
Ebubekir - 1 ay Önce

Elazığ ın yüzkarası, bu kaçıncı milletvekilliği, işte Elazığ bunlar nedeniyle SAHİPSİZ....

Bahri
Bahri - 1 ay Önce

Bakanların yanında dolaşırken hep görüyoruz. Enerji Bakanı geldi gitti Milli Eğitim Bakanı geldi gitti. Enerji Bakanına Koca memleketi Cemil Kazancı nın keyfine terk ettiniz Memleket bu kişinin Şirketini bu memlekette istemiyor bize yağmur gibi şikayet yağıyor diyebilmişmidir. Milli Eğitim Bakanına memlektin Öğretmenevi ihtiyacı var mevcut Öğretmenevi Restore edilip Eğitim Müzesi olsun. Elazığ a yeni ögretmenevi yapılsın demişmidir.

Tr23
Tr23 - 1 ay Önce

Kacamak siyasi cevaplar.


SIRADAKİ HABER

banner7

banner47