Milletvekili Demirbağ, Palu'da Muhtarlarla Görüştü

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Palu ilçesini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi. Milletvekili Demirbağ, “muhtarlarımızın sorunlarını yerinde inceledik, taleplerini değerlendirdik. Sorunlarına çözüm aradık” dedi.

Milletvekili Demirbağ, Palu'da Muhtarlarla Görüştü

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Palu ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.

Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, bir önceki Palu Belediye Başkanı Efraim Ünalan, belediye meclis üyeleri ve vatandaşların da yer aldığı toplantıya Tarhana Köyü Muhtarı Mehmet Suat Erginöz, Andıla Köyü Muhtarı Fikri Yıldırım, Gökdere Muhtarı Derviş Akbulut, Akbulut Köyü Muhtarı Hanifi Önalp, Atik Köyü Muhtarı Ayhan Çelik, Küçükçaltı Köyü Muhtarı İdris Doğan, Bulgurdere Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk, Kasil Köyü Muhtarı İsa Erginöz katıldı.

MUHTARLARDAN DEMİRBAĞ’A TEŞEKKÜR

Milletvekili Demirbağ’a çalışmalarına katkı sunduğu için teşekkür eden muhtarlar, acil çözüm bekleyen sorunlarını da bire bir iletme fırsatı buldular.

MUHTARLARIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARADIK

Muhtarların yerel yönetimlerde kendileri için son derece önem arz ettiğini belirten Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Meclis çalışmalarından fırsat bulduğumuz süre içerisinde ilçelerimizi ziyaret ediyor ve burada vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bugün de Palu ilçemiz sınırlarında görev yapan kıymetli muhtarlarımızla buluştuk, onların sorunlarını yerinde inceledik, taleplerini değerlendirdik. Sorunlarına çözüm aradık. Katılım gösterdikleri için ben hepsine tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 5 ay Önce

Nerde devlet büyükleri haksız yere alınan engelli raporları yeniden gözden geçerse emin olun ekonomi azda olsa toparlanır çünkü haksız yere çok alınan raporlar var ve bunlar aylık alıyorlar

ercan
ercan - 5 ay Önce

Gören de çok çalışıyor zannedecek.Çalışmadınız, çalışmıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner7