Seksenler Dizisinin Çekim Hazırlıkları Başladı!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir beğeniyle takip edilen Seksenler Dizisi’nin çekim hazırlıkları başladı. Milletvekili Metin Bulut, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım dizi setini ziyaret etti.

Seksenler Dizisinin Çekim Hazırlıkları Başladı!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir beğeniyle takip edilen Seksenler dizisin 8 bölümü Elazığ’da çekilecek.

Komedi ve nostalji türündeki “seksenler” dizisinin çekim hazırlıkları başladı.

Dizinin Elazığ’daki çekimleri için TOKİ’nin de desteği ile Güney Çevre Yolu’nun üst tarafında o döneme uygun yeni konutlar yapıldı.

Yapılan yeni konutlar adeta 80’ler döneminin izlerini taşıyor.

Yeni konutlar Elazığ’a tarihi yapıların kazandırılmasına vesile olurken; Elazığ’ın tanıtımı noktasında da önemli rol üstlenecek.

Ak Parti MKYK üyesi Elazığ milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’da dizi seti ziyaret etti.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ziyaretinin ardından dizinin çekileceği alanla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: BU GÜZEL ATMOSFERİ OLUŞTURAN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM

Başkan Şerifoğulları yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “Yayınlandığı günden itibaren, TRT 1 ekranlarında 7’den 70’e büyük beğeniyle takip edilen Seksenler dizisinin, şehrimizde hazırlanan set alanını ziyaret ettik. Bu güzel atmosferi oluşturan herkesi tebrik ediyorum!” dedi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ise, "TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle takip edilen Seksenler dizisinin şehrimizde kurulan setini ziyaret ettik. Dizi çekimleri için yapılan yeni konutlar, Elazığ'a tarihi bir bölgenin kazandırılmasına vesile oldu. Emeği geçenleri kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 17:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
..........
.......... - 4 ay Önce

Bu memleketi el birliğiyle çevre illerden 40 sene geriye götürdüler ticari hayat olarak elazığ şuanda 80 li yılları yaşıyor isabetli bi seçim olmuş. İnşAllah ilimiz siyasileri bazı bölümlerde figüran olarak rol alır da bi işe yaramış olurlar.

Vasfi
Vasfi @.......... - 4 ay Önce

Elazığ 1980 lerde diyorlar ama değil, 1980 li yıllarda Elazığ uluova sulanıyordu. Şimdi sulanmıyor. Etşikrom çimento devlette idi şimdi özelleşti.Azot fabrikası vardı şimdi yok, Kağıt torba, Sunova yağ, keban plastik şimdi yok demekki 1980 de değiliz

Hakane
Hakane @.......... - 4 ay Önce

Çevre illerde yaşayanlar girişimci ruhlu, iki dönüm bostan yan gel osman olmaz, İstanbul'da Malatyalı kardeşlerimiz tekstilci, bı milyoncu vb. Onarıda siyasiler mı destekledi. İnsanda cesaret ve gayret olmalı

elazığlı
elazığlı - 4 ay Önce

Pastacı Sami rolünü Şerafettin Yıldırım
Ergun Plak rolünü Şahin Şerifoğulları
Kasap Bahtiyar rolünü Metin Bulut
oynarsa bu iş tamam olur.
Hiç akıl yok bunlarda...

..........
.......... - 4 ay Önce

Bu memleketi el birliğiyle çevre illerden 40 sene geriye götürdüler ticari hayat olarak elazığ şuanda 80 li yılları yaşıyor isabetli bi seçim olmuş. İnşAllah ilimiz siyasileri bazı bölümlerde figüran olarak rol alır da bi işe yaramış olurlar.

Yazık..
Yazık.. - 4 ay Önce

Boşbeleşler... utanmazlar.. daha nediyeyim
Memlekete bak bunların halına bak..!

Tarihi yapı
Tarihi yapı - 4 ay Önce

Tarihi yapı doğru ancak yapılan binalar değil tarihe geçecek bir bozuk yapı elazigin vekilleri hangi kafayla tarihi bir yapı kazandı diyor bir dizi seti orası elazigin 80 li yıllarını mi temsil ediyor bildiğiniz bina yapılmış

ali2323
ali2323 - 4 ay Önce

Eksikliğini en fazla hissettiğimiz konulardan birini daha çözdüğünüz için ne kadar teşekkür etsem azdır...

Hakane
Hakane - 4 ay Önce

Bravo, kim düşündü, yaptıysa helal olsun.

Kurthan
Kurthan - 4 ay Önce

Kansız tiyneysizler ,herşeyde düşman gibi tavır takınip adeta kin kusuyorlar.Disarida düşman aramaya gerek yok,hickimse olmasa içerdeki bu tağut takımı bize yeter.


SIRADAKİ HABER

banner7