Şerifoğulları: Muhtarın Taleplerini Anında Yerine Getirin

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşların talep ve önerilerini dinlemek ve yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere Olgunlar Mahallesi’ni ziyaret etti.

Şerifoğulları: Muhtarın Taleplerini Anında Yerine Getirin

İlk olarak Olgunlar Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, mahallenin sorun ve ihtiyaçları noktasında Muhtar Hikmet Dursun’dan bilgi aldı.

MUHTARIN TALEPLERİNİ ‘ANINDA YERİNE GETİRİN’ TALİMATI

Muhtar Dursun’dan aldığı bilgi doğrultusunda kendisini belediyenin ilgili müdürlükleriyle birebir görüştüren Başkan Şerifoğulları, taleplerin dinlenmesi ve ihtiyaçların hızlı bir şekilde giderilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Muhtarlık ofisinin ardından esnafla konuşan Başkan Şerifoğulları, başta devletin, yerelde ise kendilerinin, ekonominin bel kemiğini oluşturan esnafları destekleyeceklerinin sözünü verdi.

Daha sonra ise mahalle içerisinde ziyaretlerini sürdüren Başkan Şerifoğulları, vatandaşlarla hasbihal ederek kendilerine belediyenin yapmış olduğu çalışmaları aktardı.

Pandemi süreciyle uzun süre evde kalan çocukların yoğun sevgisiyle karşılaşan Başkan Şerifoğulları, çeşitli hediyelerle minikleri sevindirmeyi de ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir
Şakir - 5 ay Önce

Başkan Mustafapaşa,Abdullahpaşa,Rüstempaşa köysel dönüşümü ile anılacak,

Akp
Akp - 5 ay Önce

Allah sizi başımızdan eksik etmesin çok güzel bir insansınız

Ekrem
Ekrem - 5 ay Önce

Başkanım cengizin ağzının payını verdin ya. Allah razı olsun

şahin23
şahin23 - 5 ay Önce

ABDULLAHPAŞA 301 de 10 gündür sular yok ona çözüm bul insta artisti

SIRADAKİ HABER

banner103