SMA Hastası 6 Aylık Kerem, Destek Bekliyor

Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası 6 aylık Kerem Ali Yıldırım hayata tutunmak için yetkilerden ve vatandaşlardan destek bekliyor.

SMA Hastası 6 Aylık Kerem, Destek Bekliyor

SMA hastası 6 aylık Kerem Ali Yıldırım hayata tutunmak için yetkilerden ve vatandaşlardan destek bekliyor.

Minik Kerem’in, 9 ve 6 yaşında abisi ve ablası var.

Kerim’in ailesi çocuklarının Amerika’da yapılan gen tedavisi için destek bekliyor.

Günlük yevmiye ile inşaatlarda çalışan baba Kenan Yıldırım oğlu Kerem Ali’ye yardım eli uzatılmasını istiyor.

YILDIRIM: “NE OLUR OĞLUMA DESTEK OLUN”

Kenan Yıldırım; “3 çocuğum var. Ailemin ihtiyaçlarını karşılamak için inşaatta çalışıyorum. Oğlum Kerem Ali, SMA hastası. Oğlum Amerika’da tedavi olması lazım. Ama benim maddi imkanım yok. Devlet büyüklerimizden ve işadamlarımızdan yardım bekliyorum. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Çok üzülüyoruz. Ama elimizden bir şey gelmiyor ” diye kaydetti.

YILDIRIM: “DİĞER ÇOCUKLARIN KARDEŞLERİNE ÇOK ÜZÜLÜYOR”

6 ve 9 yaşlarında iki çocuğu daha olduğu söyleyen baba Kenan Yıldırım; “Kerem Ali’nin bir ablası birde abisi var. Diğer çocuklarım kardeşlerinin hastalığına çok üzülüyor. Bir an olsun kardeşlerinin yalnız bırakmıyorlar. Ben sadece çocuğumun sağlığına kavuşmasını istiyorum. Herkesin destek olmasını bekliyoruz. Destek olandan da olmayandan da Allah razı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 18:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sivriceli
Sivriceli - 2 hafta Önce

Gürsel Erol ve Bülent Sertaşı SMA hastası olan bu çocuğa da destek verip ziyaret etsenize Japona verdiğiniz destek gibi .

Yavuz
Yavuz - 2 hafta Önce

Rabbim merhametiyle muamele eylesin inşaallah. Ülkemizde tıp alanı madem bukadar ilerlemişse neden şu hastalığın tedavisini biz yapamıyoruz. Milyon dolarlar nasıl bulunacak. Üstelik zaman çok önemliyken. Elazığın babayiğitleri anayiğitleri nerede

Birisi
Birisi - 1 hafta Önce

Yardim icin Nasil Ulasabiliriz Aileye

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109