Temel Karamollaoğlu, Elazığ’da

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yaşanan deprem sonrası Elazığ’a gelerek, taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretleri sonrası basın toplantısında konuşan Karamollaoğlu, yaşanan depremden ders çıkarılması gerektiğini söyledi.

Temel Karamollaoğlu, Elazığ’da

Elazığ’da yaşanan 6.8’lik depremin ardından kente gelerek incelemelerde bulunan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, depremde hayatını kaybeden vatandaşların ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Hastanelerde yaralı vatandaşları da ziyaret eden Temel Karamollaoğlu, ardından partisinin il başkanlığına geçerek değerlendirmelerde bulundu.

KARAMOLLAOĞLU: BU ACI HEPİMİZİ DERİNDEN YARALADI

Saadet Partisi Temel Karamollaoğlu, Elazığ’da yaşanan acıyı paylaşmak amacıyla geldiklerini belirterek, “Bu acı hepimizi derinden yaraladı. Aniden 6.8 büyüklüğünde bir depremle karşı karşıya kaldı Elâzığ’ımız. Bir bakıma da bunun sınırlı kalmış olmasından dolayı da şükür ediyoruz. Çünkü yıkılan 3 binanın, hasar gören 20 civarında bina var. bu binalarda hayatını kaybeden 37 kardeşimiz olmuş. Allah onların makamlarını cennet eylesin”  açıklamalarını kaydetti.

Türkiye’nin deprem kuşağı üzerinde olduğunu anımsatan Karamollaoğlu, belediyelerin ve hükümetlerin gerekli tedbirleri almakla yükümlü olduğunu söyledi.

Karamollaoğlu, arama kurtarma ekiplerinin uzmanlaşmış olmalarının memnun edici olduğunu da kaydederek, yaşanan depremden ders çıkarılması gerektiğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7