Tolga Sönmez, Sermin Balık’ın TBMM Basın Danışmanı Olarak Atandı

Kanal Fırat Televizyonu eski çalışanlarından Tolga Sönmez AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ın TBMM Basın Danışmanlığı görevine getirildi.

Tolga Sönmez, Sermin Balık’ın TBMM Basın Danışmanı Olarak Atandı

Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonu eski çalışanlarından Tolga Sönmez, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık’ın TBMM Basın Danışmanlığı görevine atandı.

Elazığ’da uzun yıllar boyunca medya sektöründe çalışlan Tolga Sönmez son olarak Elazığ Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde çalışmaktaydı.

BALIK: MİLLETİMİZE HAYIRLI HİZMETLERDE BULUNMAYI NASİP ETSİN

Öte yandan konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “alışma ekibimize yeni bir arkadaşımız daha katıldı. Hemşehrimiz Tolga Sönmez TBMM’de basın danışmanımız olarak göreve başladı. Allah ilimize, Ülkemize ve Milletimize hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Medya grubumuz olarak Tolga Sönmez’e hayırlı olsun dileklerimizi iletirken TBMM Basın Danışmanlığı görevinde başarılar diliyoruz…

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 21:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 8 ay Önce

Dikkat etsin sayın Sönmez. Ev , araba , maaş yardımı isteyebilir.

Bu nedir ya
Bu nedir ya - 8 ay Önce

Arkadaş memlekete bak ya. 650 tane seçilmiş süzmeye bir de danışman atayıp maaş mı veriliyor. Yere girsin böyle yönetim. Bu paralar milletin, hepimizin cebinden çıkıyor. Zıkkım olsun

elazığlı
elazığlı - 8 ay Önce

birde danışman atıyorlar kendileri milletin üstünde yük ağlanacak halimize gülüyoruz

Harputlu
Harputlu - 8 ay Önce

Allah yolunu bahtini acik etsin mudurum.yeni gorevinde basarilar...

SIRADAKİ HABER

banner103