Tufanoğlu, Dernek Üyeleriyle İstişare Etti

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu Elazığ’a geldi. Birtakım ziyaretlerde bulunan Tufanoğlu’nun bir durağı da Memur-Sen oldu.

Tufanoğlu, Dernek Üyeleriyle İstişare Etti

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu Elazığ’a geldi.

Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, Elaızğ’la ilgili genel sorunların konuşulacağını belirterek “ Gün boyunca bayındır memur Sen’e bağlı kurumlarda üyelerimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile istişare ederek sorunlarını dinlediler. Sayın genel başkanımız şimdi de Memur Sen’imizi ziyaret ederek başkanlarımız ile birlikte istişare etmeye geldi” ifadelerini kullandı.

İbrahim Bahşi Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu ise “ Dördüncü dönem toplu sözleşme kazanımlarını bunun ile beraber çalışanlarımızın taleplerini dinledik. Memur Sen başkanlarımıza da son dönemdeki süreç ile alakalı istişarelerde bulunduk. Önümüzde ki dönem gerçekleştireceğimiz idari kurumlarında ve kamu personel kurumlarında çalışanlarımızın sıkıntılarını taleplerini inşallah masaya taşıyacağız ve çözüm bulmak içim müzakere sürecini başlatacağız. Elazığ da hizmet kurumlarımıza bağlı kara yolları genel müdürlüğü, Tapu ve Kadastro genel müdürlüğüne bağlı bölge müdürlükleri çevre şehircilik il müdürlükleri, AFAD İl Müdürlüğü ve İller Bankası bölge müdürlüğü bulunmakta. Toplam hizmet kolumuz da üye sayımız 500 civarın da. Arkadaşlarımız ile gün boyu istişarelerde bulunduk. Kurumları gezdik, üyelerimizi dinledik inşallah sorunlarını da taleplerini de en üst makama ileteceğiz” diye açıkladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109