Yerel Üreticilere ETSO’dan E-Ticaret Kolaylığı

“Elektronik Ortamda Satılmayan Hiç Bir Ürün Yok” diyen ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, ürünlerini elektronik ortamda satmak isteyen yerel üreticilere seslenerek ETSO’nun bu imkânlarından faydalanın çağrısı yaptı.

Yerel Üreticilere ETSO’dan E-Ticaret Kolaylığı

E- TİCARETİN devam ettiği bir dönemdeyiz diyen ve elektronik ortam da satılmayan ürün yok diyen ETSO Başkanı Asilhan Arslan yerel üreticilere seslendi.

ARSLAN: ELEKTRONİK ORTAMDA SATILMAYAN HERHANGİ BİR ÜRÜN YOK

Başkan Arslan, “Elektronik ortamda, elektronik ticaret devam ediyor. Türkiye’de ve Dünya’da elektronik ortamda satılmayan herhangi bir ürün yok. yerel tacirlerimiz, üreticilerimiz elektronik ortamda ticaretlerine devam etmek istiyorlarsa, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasını yüzde yüz iştiraki olan Elaızğburada.com.tr ismiyle hizmet veren e ticaret yoluyla tüm ürünlerini satabilirler. Böylelikle kapanma döneminde bırakın ticari kayıplara uğramayı, ticari kazançlara bile erişebilirler. Bu da Elaızğ Ticaret ve Sanayi Odamızın üyelerine sunduğu önemli bir destektir. Lütfen üreticilerimiz, tüccarlarımız reyonlarında olan ürünlerini veya ürettikleri ürünlerini gelip Elazığ Ticaret Odasında ki ilgili arkadaşlarımızla irtibata geçsinler ve düşük komisyon oranıyla, düşük kargo ücretleriyle bu hizmetten yararlansınlar” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atıf
Atıf - 1 hafta Önce

Güzel bir hamle e-ticareti, ihracatı ve müşteri memnuniyetini önemsemeyen buna yönelmeyen bir işletmenin ayakta kalma şansı yoktur.

SIRADAKİ HABER

banner103