AK Parti Elazığ Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Karayolları Bölge Müdürleri toplantısına katıldı.

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Açıkkapı, toplantının oldukça verimli geçtiğini, Elazığ’a yönelik yatırımlar ve bölgeye değer katacak yeni projelerle ilgili çalışmalarının da sürdüğüne dikkat çekti.

Whatsapp Image 2024 04 24 At 10.06.40 (3)

Karayolları Genel Müdürlüğünün 85 milyon vatandaşa dokunarak, AK Partinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki 22 senelik hizmet ve eser siyasetinin lokomotiflerinden biri olduğuna vurgu yapan Açıkkapı,  son Başbakan Binali Yıldırım'ın ve bugüne kadar AK Parti iktidarlarında görev yapan tüm Ulaştırma ve Altyapı Bakanlarının bu eserlerdeki katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

Elazığ’a yönelik yatırımlar ve projelerle ilgili çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini söyleyen Ejder Açıkkapı, “Tabi bu toplantılarda Elazığ’ımız ve bölgemizle ilgili çalışmaları ele alma, Bakanımız ve ilgili bürokratlarla istişarede bulunma imkanı elde ediyoruz. Bakanımız da sağ olsun, Elazığ’ımıza yönelik çok ilgi ve alaka gösteriyor. Önümüzdeki süreçte yeni proje ve yatırımlarla ilgili çalışmalar olgunlaştıkça kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz“ diye konuştu

Bakan Tunç Açıkladı! DEM Parti Kapatılacak Mı? Bakan Tunç Açıkladı! DEM Parti Kapatılacak Mı?

Whatsapp Image 2024 04 24 At 10.06.40 (2)