AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ve beraberindeki heyet seçim çalışmaları doğrultusunda Arıcak İlçesinde temaslarda bulundular.

 "Türkiye Yüzyılı" vizyonu doğrultusunda çalışan teşkilat üyelerine kolaylıklar dileyen Keleş, Arıcak'taki esnafları da ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi. Kadın Kolları Başkanı Sn. Burcu Tüver, Arıcak İlçe Başkanı Sn. Tevfik Üstündağ, Belediye Başkan Adayı Sn. Mehmet Yılmaz Yalçınkaya ve İl Başkan Yardımcıları ile birlikte gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinde, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunuldu.

Arıcak Devlet Hastanesi'ni de ziyaret eden Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, burada U Kollu Röntgen ve Diyaliz cihazları ile donatılmış hastaneyi inceleyerek, sağlık hizmetlerinin kalitesi hakkında bilgi aldı. Tedavi gören vatandaşlarla bir araya gelen Keleş, sağlık çalışanlarına kolaylıklar dileyerek, hastalara acil şifalar temennisinde bulundu.

Bükardi Üçocak ve Erimli Beldeleri'nde de Seçim Koordinasyon Merkezi ziyaretleri gerçekleştiren Keleş, "Türkiye Yüzyılı" vizyonuyla çalışan teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Erimli'de ise hemşehrileriyle iftar sofrasında buluşan Keleş, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, ramazan ayının feyzinden en iyi şekilde yararlanma temennilerini iletti. Bu ziyaretler ve etkinliklerle Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, hem yerel toplulukla iç içe olmanın önemini vurgulamış hem de "Türkiye Yüzyılı" vizyonuna olan bağlılığını pekiştirmiştir.

Elazığ - İstanbul Uçağında Coşkulu Anlar Elazığ - İstanbul Uçağında Coşkulu Anlar