Kalehan Beyhan-1 HES İşletme Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Palu’da öğrencilere Tatil Kitabı, kırtasiye malzemesi ve çikolatanın içinde bulunduğu bir set dağıtıldı.

Kalehan Beyhan-1HES Baraj yatağında su salınımlarına karşı yapılacak uyarıları belirten broşür tatil kitabı seti içerisine bırakıldı.

“YAZ TATİLİ BOYUNCA ÇALIŞABİLECEKLERİ BİR SET HAZIRLADIK”

İlkokul 1-2-3. sınıflara toplamda 520 tatil kitabı setini dağıttıklarını belirten Kalehan Beyhan-1 HES İşletme Müdürlüğü, “Amacımız öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine katkı da bulunmaktır. Yaz tatili boyunca çalışabilecekleri bir set hazırladık. Bunun yanında öğrencilerimizin Kalehan Beyhan-1 HES İşletmemizin kurulu bulunduğu Murat Nehir yatağında, can ve mal güvenliğine zarar gelmemesi için kurulu bulunan ikaz ve uyarılara dikkat etmelerini sağlamak adına broşürleri de setimize ekledik. Önceliğimiz insanlarımızın can ve mal güvenliğidir. Can ve mal güvenliğini sağlamak adına nehir yatağında bulunan ikaz direklerimiz, ikaz tabelalarımız ve güvenlik personelinin sözlü anonslarımız ile sürekli teyakkuz halindeyiz. Bu konuda bilgilendirme çalışmalarımızda sürekli olarak devam ediyor. Gerek okullarımızda olsun, camiler ve belediyelerde anonslar ve broşür dağıtımları ile vatandaşlarımızı bilgilendirmekteyiz. Tüm bu çabalarımıza uyarak gerekli hassasiyeti gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

Yurtbaşı Belediye Başkanlığı Koşusu Gerçekleştirildi Yurtbaşı Belediye Başkanlığı Koşusu Gerçekleştirildi
Editör: Haber Merkezi