Teknik Heyet Açıklamalarda Bulundu

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü Başkanı Tuncay Kaymak, aldıkları galibiyetin önemli olduğunu belirtirken, inşallah devam gelir ve bizler de hedefimize ulaşırız açıklamasını yaptı. Futbolcularının yüreklerini ortaya koyduklarını belirten Elazığ Karakoçan Teknik Sorumlusu Ender çınar da yaptığı değerlendirmede, her maçlarının final niteliğinde olacağını belirterek, ayaklarımız yere basacak diye konuştu.

Teknik Heyet Açıklamalarda Bulundu

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü karşılaştığı Kızılcabölükspor’u 3-0 mağlup etti.

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nde alınan 3-0’lık galibiyetin sevinci yaşanırken, kulüp başkanı Tuncay Kaymak ve Teknik Sorumlu Ender Çınar açıklamalarda bulundular.

KAYMAK: GALİBİYETLERİN DEVAMI GELECEK

Tuncay Kaymak, “Galibiyet bizim için önemliydi Galibiyetle başladık. İnşallah devam edeceğiz. Hedefimiz üst sıralar. İnşallah ona en iyi şekilde ulaşırız. Heyecan tabi ki oluyor. Sezonun ilk maçı. Galibiyetle başlamak önemli. Yeni oluşturduğumuz bir kadromuz var, genç kadromuz var. Bu kadro 4-5-6. haftalara kadar daha da oturur yerine. İnşallah daha iyi yerlere varırız. Umutluyuz. İnşallah devre arasına kadar güzel sonuçlar ele alırız” ifadelerini kullandı.

ÇINAR: AYAĞIMIZI YERE SAĞLAM BASACAĞIZ

Ender Çınar, “Futbolcu arkadaşlarımı kutlamak istiyorum. Gerçekten bugün yüreklerini ortaya koydular. Kişilikli, karakterli bir toplulukta çalıştığımın farkındayım. Tecrübeli gençlerle tam bir kolej takımı olduk. Futbolda olması gerekenleri bugün sahada uyguladıkları için ben futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu galibiyetle tabi ki biz her maçımızı final maçı olacak ama ayağımızı yere sağlam basacağız. Ama ondan sonraki maça tamamen odaklanacağız. Bizim her maçımız final maçı gibi” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2021, 19:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
süper mario
süper mario - 2 hafta Önce

tebrikler.

SIRADAKİ HABER

banner103